Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo


W ostatnich dniach w przedszkolu trwały intensywne prace i przygotowania mające na celu dostosowanie placówki do wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Przygotowane zostały m.in. sala, szatnia czy toaleta, opracowane zostały odpowiednie procedury, zakupiono termometry, płyny dezynfekcyjne oraz środki ochrony indywidualnej, a cały personel został przeszkolony pod kątem procedur związanych z epidemią COVID-19.

Biorąc pod uwagę gotowość placówki, ale również bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, ich rodziców, opiekunów oraz pracowników, wspólnie z organem prowadzącym, Gminą Chrząstowice, postanowiliśmy uruchomić zajęcia opiekuńcze w  przedszkolu w Dańcu od dnia 18 maja.

Konieczne jest takie funkcjonowanie przedszkola aby zachować rygor sanitarny, opieka jest organizowana wyłącznie dla dzieci rodziców pracujących, którzy nie mogą już dalej pozostać w domu ze swoimi pociechami.

Przedszkole będzie pracować w ograniczonym zakresie w godz. 8.00-15.00. i może zapewnić opiekę maksymalnie dla 8 dzieci. Dla przedszkolaków w dalszym ciągu będą prowadzone zdalne zajęcia,
w placówce wyłącznie zajęcia opiekuńcze zgodne z rygorem sanitarnym.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z opieki przedszkolnej proszeni są o szczegółowe i dokładne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa (dostępne w zakładce Rodzice - do pobrania) i podpisanie odpowiedniej deklaracji i oświadczenia. Podpisane dokumenty należy dostarczyć do placówki w dniu 18.05.2020 lub przesłać skan drogą mailową. Bez spełnienia ww. warunków, przyjęcie dziecka do placówki nie będzie możliwe.

O zmianach w funkcjonowaniu placówki i możliwości powrotu dzieci do normalnych zajęć będziemy informować na bieżąco. Decyzja ta będzie uzależniona od dalszego rozwoju sytuacji związanej z COVID-19 oraz ewentualnych rządowych kroków dotyczących naszego regionu.

                                                                                                                                   Z wyrazami szacunku

                                                                                                                              Dyrektor PSP z pp w Dańcu

                                                                                                                                              Jolanta Jokiel

Data dodania: 2020-05-13 13:08:34
Data edycji: 2020-05-13 13:12:05
Ilość wyświetleń: 573

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook