Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

PROJEKT realizowany wspólnie z Gminą partnerską Zator

W ramach PROJEKTU "Sport na pograniczu" organizowane są wyjazdy dzieci szkolnych do Czech. Jednocześnie uczniowie szkoły partnerskiej z miejscowości Zator odwiedzają nasz kraj.

​​W lutym, nasi uczniowie z klas starszych, pojechali do Czech. Serdecznie powitani przez nauczycieli i uczniów szkoły partnerskiej z gminy Zator, spędzili tam dwa dni wypełnione wieloma atrakcjami. Uczyli się jeździć na nartach biegowych, weszli na górę Pradziad, odwiedzili centrum nauki. Wspólnie spędzony czas upływał na wzajemnym poznawaniu się, nawiązywaniu znajomości i przyjaźni a także uczeniu się języka. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni na pewno będą długo wspominać ten wyjazd.
Picture
 

23 marca 2017r. odwiedzili nas czescy koledzy i koleżanki z klas młodszych. Podczas jednodniowej wizyty wspólnie uczestniczyliśmy w rozgrywkach sportowych "Mały Olimpijczyk", odbyliśmy rejs statkiem po Odrze
i zwiedziliśmy opolski ogród zoologiczny.
 
 
 
 
 
 
 
27 kwietnia 2017 roku uczniowie klas młodszych pojechali z wizytą do szkoły w czeskim Zatorze. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem dużej i przestronnej szkoły. Wspólne zabawy sportowe, posiłki na stołówce szkolnej, spacer, udział w zajęciach technicznych sprawiły, że czas bardzo szybko mijał. 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
18- 19 maja 2017 roku.  Ponownie się spotykamy. Tym razem grupa uczniów z Czech odwiedza naszą szkołę. Zaplanowane atrakcje nie dają nam chwili wytchnienia. Park Jurajski w Krasiejowie robi na naszych gościach duże wrażenie. Następnego dnia bierzemy udział w rozgrywkach sportowych na kompleksie boisk w Dębskiej Kuźni. Po obiedzie wizyta w Bierkowicach. Wszyscy zmęczeni i opaleni (pogoda nam dopisała), pełni wrażeń i zawartych nowych przyjaźni żegnamy się.
 
 
 
 
 
 

 

23- 24 listopada 2017 roku odbyło się ostatnie spotkanie z uczniami partnerskiej szkoły z Czech. Rozegraliśmy zawody sportowe na hali w Chrząstowicach, pluskaliśmy się na basenie "Wodna Nuta" w Opolu, jeździliśmy na łyżwach i graliśmy w kręgle.

 
 
 
 
 

 
 
Data dodania: 2019-03-22 08:05:26
Data edycji: 2019-03-22 08:09:08
Ilość wyświetleń: 1682

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej